Designer | Gunilla Lagerhem Ullberg |
---|---|
Leverandør | Kasthall |
Utførelse | Ull og lin | Chelsea 850, Ull og lin | Hudson 521, Ull og lin | Manhattan 553, Ull og lin | Queens 881, Ull og lin | Soho 580, Ull og lin | Tribeca 550 |
Goose Eye Icon Gulvteppe | 195 x 300
Kasthall
34 550,00 kr
Tradisjonell og moderne på samme tid
Goose Eye Icon er et teppe der designteamet på Kasthall har skapt en moderne vri på den klassiske formen med New York-inspirerte farger. Blandingene av garnfarger skaper en litt «uskarpt» versjon av mønsteret, noe som gir teppene et veldig moderne utseende.
Du finner teppet i dimensjonene: 70 x 140, 135 x 200, 160 x 240, 195 x 300, 240 x 240
Siden 1889 har Kasthall Design Studio i Kinna, Vest-Sverige, laget tepper for alle slags kunder og rom; fra vakre boliger, luksusyachter og eksotiske gjemmesteder til kule kontorer, boutiquehoteller og det svenske slottet. Kasthall handler om å forvandle en visjon til en realistisk designløsning for gulvet. For å lage et Kasthall-teppe er det flere ingredienser; høy kompetanse og håndverk, de fineste naturlige materialene i verden og utmerket designforståelse. Hvert trinn og hvert teppe styres av to motivasjoner: perfeksjon og lidenskap.
Varpmateriale: 100% Lin
Vaftmateriale: 100% ull
Tykkelse: Ca 5 mm
Totalvekt: Ca 2200g/m2
Leveringstid: Enkelte bestillingsvarer har en forventet leveringstid på alt fra 2-14 uker pga situasjonen i verden i dag mtp bl.a. råvarer og transport. Vi gir deg tilbakemelding med en gang om status på din vare, evt ta kontakt med oss for nærmere informasjon.
Made to order: Ved møbler som må bestilles fra leverandør som er made to order, anses varen som spesialbestilling og vil være unntatt ordinær angrerett. Dette gjelder f.eks. varer som lages på din bestilling med stoffvalg osv. Har du spørsmål angående dette, ikke nøl med å ta kontakt.